Agate Galuza, ārsts-rezidents

“Par intensīvo kursu aktiermeistarībā ieteiktu tikai vienu - pamēģināt! Arī tiem, kas nav nodarbojušies ar aktiermeistarību, un neplāno kļūt par aktieriem.
Kurss, manuprāt, palīdz iemācīties un papildināt (ja vien esi gatavs saņemt) - vairāk iepazīt un izaicināt pašam sevi, mazināt emociju aizturi, vieglāk pārkāpt pašlimitējošas darbības "pēc vispārējās shēmas", atbrīvoties. Šī aktiermeistarība nemāca tēlot, bet būt "tieši šeit un tagad", rīkoties konkrēto brīdi izdzīvojot. Izrādās klātesamība bieži padodas grūti, jo mūsu prātam patīk pārcilāt ikdienas gaitas. Būtiski - šos ieguvumus var paņemt līdzi arī ārpus nodarbībām.
Nu un, pavisam vienkārši - tā ir iespēja neierasti pavadīt laiku nepiespiestā, radošā gaisotnē, katru reizi atklājot un izmēģinot ko jaunu, kursam viegli kļūstot par to dienas daļu, ko negribas palaist garām.”


Linda Ozoliņa, 28, importa – eksporta menedžere

“Ļoti noderīga Meisnera tehnika, ņemot vērā, kā LV visur ir Staņislavska tehnika. Gribētos mazliet ilgāk, jo beidzot sākām apjēgt būtību. Daudz noderīgas mācības.Ieva Preisa, 43

“Ļoti interesanti, jauna pieeja. Forši, ka nodarbības ir aktīvas un interesantas. Paldies par
iespēju atvērties, mēģināt vērot savas un partnera emocijas un sajūtas, kas mazliet pat
maina skatījumu uz cilvēkiem līdzās un vēlmi vērot. Paldies!"


Viktorija Suščinska28, juriste 

“Paldies, ka izgrūdi mani no komforta zonas! Konkrēti. Man viss ļoti patika. Tagad kā teātra atkarīgais varēšu saskatīt (cerams!) uz skatuves kaut ko vairāk! Paldies, Tev!”Zane Leimane, 19, mūziķe, skolotāja, aktrise

"...Es uz šejieni nācu, lai sevi uzturētu formā (sāktu uzturēt formā). Tieši šajā mirklī, kad esmu atgriezusies gan teātrī, gan kino. Ieguvu ļoti daudz. Tagad visu laiku sevi vēroju. Ļoti patīkami. Arī VDT (Valmieras Drāmas Teātris) iet daudz vieglāk, interesantāk. PALDIES!..."


Elita Priedniece, 45, Vilces Tūrisma informācijas punkta vadītāja Jelgavas novadā

“Labas nodarbības, vingrinājumi! Man jauna pieredze. Paldies! Tā tik turpināt! Ceru, ka tiksimies nākošajās nodarbībās!”


Agnese Kļava,
35, sabiedrisko attiecību speciāliste

"Man ļoti patika. Foršs ieskats. Paldies! Gribētos darboties vēl. "